Depilácia a holenie

Depilácia a holenie sú dôležitou súčasťou osobnej hygieny a starostlivosti o telo. Tieto metódy odstraňovania nežiaducich chĺpkov z tela sú populárne a poskytujú hladkú a bezchĺpkovú pokožku.

Najpredávanejšie

Cena

020
1020

Značky

Zobrazených položiek: 19
juno & me – Intimate Feel Good & Beauty Oil
Akcia
€19,99

Olej po holení a starostlivosť o intímnu oblasť. Balenie: 30ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

8463
Captain Fawcett Sid Sattung olej pred holením 50 ml
Akcia
€18,99

Ručne vyrobený olej pred holením, ktorý pokožku vyživí a pripraví ju na zásah ostrých britov. Balenie: 50ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar...

9942
Dr. Severin Sugaring Prírodná cukrová pasta
Akcia
€14,99

Jednoduché odstraňovanie chĺpkov z domu Balenie: 380g Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

9669
Monsieur BARBIER Balzam po holení Extra-Shave
Akcia
€14,99

Prvá voda po holení s účinkami proti starnutiu Silný hojivý účinok na mikrorezné rany Vegánske zloženie s 98 % prírodných zložiek Balenie: 75ml Nepoužitý, ale nemusí byť...

8757
Pinpoxe Inhibitor Cream Spomaľovač rastu chĺpkov, 50 ml
Akcia
€12,19

Pinpoxe Inhibitor Cream Spomaľovač rastu chĺpkov Balenie: 50 ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

9105
Beauty Sugar Soft
Beauty Sugar Soft
Skladom (1 ks)
€10,99

Beauty Sugar Cukrová pasta na jemné a trvalé odstránenie chĺpkov. Depilácia vydrží približne 3-4 týždne. Vhodná aj na pevné chĺpky. Cukrová pasta je 100 % prírodná, nespôsobuje...

1325
Belle Azul Nose Wax Kit
Akcia
€10,99

Belle Azul Nose Wax Kit - Odstraňovanie chĺpkov z nosa pomocou prírodného včelieho vosku 120 g - opakovane použiteľné tyčinky s technológiou proti rozsypaniu - rýchla a...

8736
ELMARIS - Pánsky depilačný krém
Akcia
€9,99

Vhodný pre všetky typy pleti, dokonca aj pre citlivú pleť. Dodržaním odporúčaného času aplikácie dosiahnete efektívny výsledok a bezpečné odstránenie chĺpkov. Balenie: 200ml...

9141
SÜß WAX cukrová pasta na ručné odstraňovanie chĺpkov
Akcia
€9,99

Cukrová pasta na ručné odstraňovanie chĺpkov. Balenie: 449g Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

9795
Careprime IPL kontaktný gél na laserovú epiláciu
Akcia
€8,99

Kontaktný gél IPL na laserovú epiláciu. Balenie: 500g Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

9621
epilwax
Akcia
€11,90 –29 %
€8,39

Ružové zlupovacie voskové perličky . Opakovane použiteľný depilačný vosk  vyrobené v Taliansku balenie 1kg Tovar dovezený z Talianska, Nemecka Francúzska

10389
Gillette Intimate Krém na holenie 2in1
Akcia
€6,99

Zloženie pomáha chrániť oblasť pred podráždením pri holení. Balenie: 177ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

9858
Hore
Ďalšie produkty
19 položiek celkom

Tu je niekoľko kľúčových faktov o tejto kategórii produktov:

1. Depilačné Krémy a Gély: Depilačné krémy a gély obsahujú chemické zložky, ktoré rozpúšťajú chĺpky na koži. Po krátkom pôsobení sa chĺpky ľahko odstránia.

2. Holičky a Holiace Strojčeky: Holenie je jednou z najbežnejších metód odstraňovania chĺpkov. Holičky a holiace strojčeky sú efektívne a ľahko použiteľné.

3. Vosk a Epilácia: Voskovaním a epiláciou sa chĺpky vytiahnu z koreňa. Táto metóda poskytuje dlhotrvajúce výsledky a hladkú pokožku.

4. Elektrické Depilátory: Elektrické depilátory sú zariadenia, ktoré vytahujú chĺpky pomocou rotujúcich hlávok. Táto metóda je účinná a vhodná pre rôzne časti tela.

5. Príprava Pleti: Pred depiláciou alebo holením je dôležité pripraviť pokožku. Tým sa minimalizuje riziko podráždenia a vyrážok.

6. Po Ošetrení: Po depilácii alebo holení je dôležité pokožku upokojiť a hydratovať špeciálnymi produkty určenými na túto starostlivosť.

Depilácia a holenie sú individuálne preferencie, a preto je dôležité vybrať si metódu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a citlivosti pleti. S pravidelnou starostlivosťou o telo dosiahnete hladkú a bezchĺpkovú pokožku, ktorá vám pomôže cítiť sa sebaisto a pohodlne.