Intímna hygiena

Intímna hygiena je dôležitou súčasťou celkovej starostlivosti o zdravie ženy. Táto produktová kategória zahŕňa široký sortiment produktov navrhnutých na starostlivosť o ženské intímne partie, zabezpečenie čistoty a pohodlia, ako aj prevenciu potenciálnych problémov.

 

 

Najpredávanejšie

Cena

230
1230

Značky

Zobrazených položiek: 5
Wo-men Magic Yams
Wo-men Magic Yams
Skladom (3 ks)
€29,99

na reguláciu "hormonálnej rovnováhy" pre ženy aj mužov. Balenie: 50ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

8163
hydralin gel lavant quotidien intime 400ml
Akcia
€24,99

Hydralin® Quotidien je jemné a ochranné ošetrenie intímnej hygieny, ktoré sa používa každý deň ako tekuté mydlo počas intímneho čistenia. Po aplikácii dôkladne opláchnite vodou.

11508
MOJO Natural Pánsky krém na intímnu starostlivosť
Akcia
€16,99

Zdá sa, že tieto dámy už majú dosť niekedy pochybnej hygieny svojich mužov. Pripomíname, že základnú hygienu nič nenahradí: pravidelné umývanie intímnych partií, ktoré musia byť...

1365
Vidermina clx-active Intímny čistiaci prípravok pH 5,5
Akcia
€5,99

Výrobok je určený na každodennú intímnu hygienu. Balenie: 300ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

8643
SAFORELLE Miss Intímna a telová starostlivosť
Akcia
€2,40

SAFORELLE Miss Intímna a telová starostlivosť Balenie: 100 ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

8904
5 položiek celkom

Dôležitou súčasťou intímnej hygieny je dodržiavanie základných pravidiel:

  1. Intímne mydlo: Šetrné mydlá s vyváženým pH, ktoré pomáhajú udržiavať čistotu a rovnováhu v intímnej oblasti.

  2. Vlhčené obrúsky: Vlhčené obrúsky s jemným zložením, ktoré poskytujú sviežosť a pohodlie počas celého dňa.

  3. Intímne gély: Gély určené na starostlivosť o intímne partie a ich hydratáciu, čím zabezpečujú komfort a ochranu.

  4. Podprsenky a vložky: Špeciálne náuky, ktoré poskytujú ochranu pred nepríjemnými situáciami, ako sú menštruačné cykly.

  5. Produkty na liečbu a prevenciu infekcií: Vhodné pre ženy, ktoré trpia opakujúcimi sa problémami, a na zmiernenie nepohodlia.

Starostlivosť o intímne partie je dôležitá pre udržanie zdravia a komfortu. Používanie vhodných produktov pomáha predchádzať nepríjemným situáciám, zlepšiť pohodlie a zvýšiť sebavedomie. Je dôležité, aby ženy konzultovali so svojím gynekológom, ak majú nejaké špecifické potreby alebo problémy. Intímna hygiena by mala byť jemná, šetrná a zameraná na zachovanie prirodzenej rovnováhy v intímnej oblasti. Produktová kategória intímnej hygieny poskytuje rôznorodé možnosti, ktoré ženám umožňujú nájsť najlepšie riešenia pre svoje individuálne potreby.