Po opaľovaní

Kategória produktov po opaľovaní hrá kľúčovú úlohu v starostlivosti o pokožku po slnečnej expozícii. Tieto produkty boli vyvinuté s ohľadom na regeneráciu a upokojenie pokožky, ktorá bola vystavená slnečnému žiareniu.

Najpredávanejšie

Mylee Chladivý Aloe Vera gél, 500 ml
 
€8,99

Cena

89
189

Značky

Zobrazených položiek: 1
Mylee Chladivý Aloe Vera gél, 500 ml
Akcia
€8,99

Mylee Chladivý Aloe Vera gél Balenie: 500 ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

9507
1 položiek celkom

Sú určené na hydratáciu, upokojenie a obnovu pokožky po opaľovaní a obsahujú rôzne zložky, ktoré poskytujú nasledujúce výhody:

  1. Hydratácia: Produkty po opaľovaní sú často bohaté na hydratačné zložky, ktoré pomáhajú obnoviť hydratáciu pokožky a predchádzať vysušovaniu a lúpaniu.

  2. Upokojenie: Obsahujú zložky, ako je aloe vera, ktoré poskytujú upokojenie a zmierňujú podráždenie po opaľovaní.

  3. Regenerácia: Niektoré produkty obsahujú antioxidanty a vitamíny, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu pokožky po poškodení slnečným žiarením.

  4. Predĺženie opálenia: Niektoré produkty obsahujú látky, ktoré môžu predĺžiť trvanie opálenia a udržať bronzový tón pokožky.

  5. Prevencia starnutia: Antioxidanty v týchto produktoch môžu pomôcť predchádzať predčasnému starnutiu pokožky spôsobenému slnečným žiarením.

Použitie produktov po opaľovaní je dôležité nielen pre obnovu pokožky, ale aj pre dlhodobé udržanie zdravej a krásnej pleti. Správna starostlivosť o pokožku po slnečnej expozícii pomáha minimalizovať riziko škodlivých účinkov slnečného žiarenia a udržiava pokožku hydratovanú, žiarivú a mladistvú.