Po opaľovaní

Kategória produktov po opaľovaní hrá kľúčovú úlohu v starostlivosti o pokožku po slnečnej expozícii. Tieto produkty boli vyvinuté s ohľadom na regeneráciu a upokojenie pokožky, ktorá bola vystavená slnečnému žiareniu.

Najpredávanejšie

Cena

628
1628

Značky

Zobrazených položiek: 4
c0ea7c815204ad391e19c0db2950ecdb chladivy olej po opalovani cocosolis organic 110ml
Akcia
€27,50

Chladivý olej pre hydratáciu pokožky a jej regeneráciu po pobyte na slnku. Zároveň sa môže používať ako klasický hydratačný olej, po sprchovaní či kúpeli. Balenie: 110ml...

21294
51hs4yLJiiL. AC SL1500
Akcia
€13,80

Regeneračný balzam po opaľovaní. Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

17451
Garnier Ambre Solaire hydratačné mlieko po opaľovaní, 400 ml
Akcia
€7,50

Krém nie je lepkavý, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film - zanecháva pokožku príjemnú na dotyk, zdravý, svieži vzhľad. Balenie: 400 ml Nepoužitý, ale nemusí byť...

24900
Mylee Chladivý Aloe Vera gél, 500 ml
Akcia
€6,29

Mylee Chladivý Aloe Vera gél. Balenie: 500 ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii.Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

9507
4 položiek celkom

Sú určené na hydratáciu, upokojenie a obnovu pokožky po opaľovaní a obsahujú rôzne zložky, ktoré poskytujú nasledujúce výhody:

  1. Hydratácia: Produkty po opaľovaní sú často bohaté na hydratačné zložky, ktoré pomáhajú obnoviť hydratáciu pokožky a predchádzať vysušovaniu a lúpaniu.

  2. Upokojenie: Obsahujú zložky, ako je aloe vera, ktoré poskytujú upokojenie a zmierňujú podráždenie po opaľovaní.

  3. Regenerácia: Niektoré produkty obsahujú antioxidanty a vitamíny, ktoré podporujú regeneráciu a obnovu pokožky po poškodení slnečným žiarením.

  4. Predĺženie opálenia: Niektoré produkty obsahujú látky, ktoré môžu predĺžiť trvanie opálenia a udržať bronzový tón pokožky.

  5. Prevencia starnutia: Antioxidanty v týchto produktoch môžu pomôcť predchádzať predčasnému starnutiu pokožky spôsobenému slnečným žiarením.

Použitie produktov po opaľovaní je dôležité nielen pre obnovu pokožky, ale aj pre dlhodobé udržanie zdravej a krásnej pleti. Správna starostlivosť o pokožku po slnečnej expozícii pomáha minimalizovať riziko škodlivých účinkov slnečného žiarenia a udržiava pokožku hydratovanú, žiarivú a mladistvú.