Akcia

naša cena 14,99 €
skladom

Najpredávanejšie

naša cena 16,69 €
skladom
naša cena 14,99 €
skladom
naša cena 9,99 €
skladom

O nás
O nás

 

Náš príbeh, naša misia 

Čo je dôležitejšie ako zdravie? Otázka, ktorú sa pýtame, keď už je často neskoro. A verte, že vieme, o čom hovoríme. 

Sami sme si tým prešli. Už ako mladí ľudia sme sa museli vysporiadať so zdravotne náročnými situáciami, operáciami a úrazmi. Vyskúšali sme si aj stereotypný kancelársky život a na vlastnej koži sme pocítili jeho negatívny vplyv na zdravie. Do toho prišli bolestivé skúsenosti našich najbližších, starších členov rodiny, ktorých náhle začala trápiť chrbtica, kĺby, karpálne tunely… a tento zoznam  každým rokom rástol. Ži zdravo, nakupuj zdravo

„Stačilo“, povedali sme si jedného dňa a rozhodli sme sa tento smutný stav zmeniť a vytvoriť niečo, čo pomôže nám, našim blízkym, ale aj širokej verejnosti. Ak by totiž trh s výživovými doplnkami fungoval korektne, mnoho ľudí by predišlo niektorým zdravotným komplikáciám. Zistili sme, že existujú rôzne značky výživových doplnkov, ktoré majú slabú vstrebateľnosť, nízku kvalitu a to všetko za vysokú cenu. A tak sa zrodila naša vlastná značka vitamínov, minerálov a doplnkov stravy. Stavili sme na kombináciu kvalitných rastlín a plodov, ktoré spĺňajú naše náročné kritéria, udržiavame skvelý pomer medzi kvalitou a cenou, a dlhodobo pracujeme na vývoji nových, ešte lepších produktov.

Nemecký úspech

Keď sme spustili predaj v našom online obchode v Nemecku, úprimne, nebolo nám všetko jedno. Prišli pochybnosti, či to má celé význam, a či vôbec dokážeme na trhu preraziť. No pochybnosti sa rýchlo vytratili. Odozva zákazníkov bola mimoriadne dobrá a záujem predčil všetky naše očakávania. Začali sme pracovať ešte tvrdšie a neustále sme rozširovali sortiment. 


Dnes ponúkame vyše 60 jedinečných produktov, ktoré pomáhajú zákazníkom už v 6 krajinách Európy. Predávame len také výživové doplnky, ktorým sami dôverujeme a ktoré by sme bez pochybností odporučili aj ľuďom, na ktorých nám záleží. Zdravie je totiž na prvom mieste. Teraz o tom už nepochybujeme. 

ZGFhOGE