Detské šampony a mydlá

Detské šampóny a mydlá tvoria dôležitú kategóriu v oblasti starostlivosti o zdravie a hygienu detí. Tieto výrobky sú navrhnuté tak, aby boli jemné, bezpečné a efektívne pre detskú pokožku a vlasy. Sú špeciálne formulované s ohľadom na citlivú povahu detskej pokožky a vláskov, čo ich robí ideálnymi pre malé deti a batoľatá.

 

Najpredávanejšie

Cena

215
1215

Značky

Zobrazených položiek: 13
Paranix Extra Stark šampón 300 ml
Akcia
€14,99

Paranix Extra silný šampón 5 minút je 100 % účinný prípravok proti všiam za 5 minút. Balenie: 300ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z...

10020
POUXIT - Balzam na odstránenie hníd
Akcia
€8,99

Pouxit Nit Remover Balm je vyvinutý tak, aby odstraňoval hnidy až 10-krát účinnejšie ako samotné česanie. Balenie: 100ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa...

10023
MUSTELA Bébé čistiaci telový a vlasový gél 500 ml
Akcia
€7,99

Jemný čistiaci telový a vlasový gél s organicky pestovaným avokádom.  

8961
vši
Akcia
€11,83 –35 %
€7,68

Pouxit šampón na vši a hnidy 200 ml + hrebeň Balenie 200ml Tovar môže mať poškodené balenie Dovezené z Francúzska, Talianska

10128
Mustela Bébé PhysiObébé čistiaca voda pre deti od narodenia
Akcia
€7,49

Jemne čistí tvár a telo novorodencov a dojčiat. Balenie: 500ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

8955
Activilong ActikidsTi rozčesávací sprej
Akcia
€6,99

Activilong ActikidsTi Detangling Spray je sprej určený na rozčesávanie krehkých a jemných detských vlasov! Balenie: 250ml Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

1421
Biolane Liniment Oléo-calcaire
Akcia
€6,99

Zložený z 99 % prírodných zložiek, čistí a chráni zadoček vášho dieťaťa v jedinom kroku. Tento tradičný prípravok na báze olivového oleja a limetkovej vody denne vyživuje...

8733
Cantu Kids Care Nourishing Cream Conditioner
€5,99

Detský kondicionér pre kučeravé vlasy Balenie: 237ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

8106
Activilong Šampónovací kondicionér Actikids Activilong
Akcia
€4,99

Šampón kondicionér Activilong Ti vďaka svojmu jemnému pH šetrne čistí jemné detské vlasy. Balenie: 300ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar...

9231
Biolane eau de toilette fraicheur
Akcia
€4,99

Toaletná voda Biolane Eau de Toilette Fraîcheur bola špeciálne vyvinutá tak, aby poskytla príjemné zakončenie očisty a osviežila vaše dieťa kedykoľvek počas dňa. Balenie: 200ml...

1258
NATURAVERDE Disney ultra jemný detský šampón, 400 ml
Akcia
€4,79

NATURAVERDE Disney ultra jemný detský šampón Balenie: 400 ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

9534
Garnier Botanic Therapy Disney Kids šampón a kondicionér 2 v 1
Akcia
€2,99

Šampón a kondicionér 2 v1 pre jednoduché rozčesávanie vlasov. Balenie: 250ml Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii. Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

9423
Hore
Ďalšie produkty
13 položiek celkom

Detské šampóny sú často bez slznej formuly, čo znamená, že nežmýkajú do očí a nezanechávajú slzné oko. Ich jemná a hypoalergénna zloženie je navrhnuté tak, aby minimalizovalo riziko podráždenia a alergických reakcií. Okrem toho obsahujú často prírodné zložky, ako sú ovocné extrakty alebo aloe vera, ktoré pridávajú hydratáciu a jemnosť detskej pokožke.

Detské mydlá sú obvykle mäkké a krémovité, čo zabezpečuje nežnú očistu a hydratáciu. Ich zloženie je zvyčajne bez dráždivých chemických látok a umožňuje rodičom udržiavať pokožku svojich detí čistú a zdravú.

Tieto výrobky sú často obohatené o vône, ktoré sú jemné a príjemné, a pomáhajú vytvoriť príjemný zážitok z kúpania a starostlivosti. Bezpečnosť a kvalita sú v tejto kategórii prioritou, aby sa zabezpečilo, že detská pokožka zostáva zdravá a chránená.

Celkovo vzaté, detské šampóny a mydlá sú dôležitými produktmi pre starostlivosť o deti. Sú navrhnuté tak, aby boli jemné, bezpečné a účinné, a pomáhajú udržiavať detskú pokožku a vlasy čisté, hydratované a zdravé.