Acai Berry 145 kapsúl

       

Krátky popis: Najsilnejší prírodný antioxidant a najzdravšie ovocie na našej planéte.

Balenie:  145 kapsulí po 200 mg extraktu z plodov Acai Berry (Euterpe oleracea) a 200 mg zázvoru

Odporúčané dávkovanie:  2 kapsule dvakrát denne zapiť dostatočným množstvom vody (neodporúčame pred spaním). Denná dávka obsahuje 800 mg sušených plodov Acai Berry,  800 mg zázvoru.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.   

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Skladom (>5 ks)
Značka: Nakupuj Zdravo
€11,99
Kategória: NZ produkty
Acai berry je najsilnejší prírodný antioxidant a najzdravšie ovocie na zemi. Urýchľuje metabolizmus, spaľuje prebytočné tuky, spomaľuje starnutie.:

Acai Berry

(Euterpe oleracea)  je bobuľovité ovocie červeno-fialovej farby, ktoré rastie na palme. Pôvod má v strednej a južnej Amerike, najmä v povodí Amazonky. Podľa výskumov ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity), spoločnosti zameranej na výskum a meranie účinnosti anti-voľných radikálov v potravinách, je acai berry najsilnejší prírodný antioxidant a najzdravšie ovocie na našej planéte.   Dužina plodov Acai Berry obsahuje neuveriteľnú koncentráciu antioxidantov - vitamín B1, B2, B3, vitamín E, C, fosfor, vápnik, draslík, vlákniny, proteíny a 2 esenciálne mastné kyseliny – omega 6 a 9. Ponúkame vám najvhodnejšiu  koncentráciu pre organizmus na trh.

Preukázateľné účinky Acai Berry: 

  • výrazne ovplyvňuje prirodzenejšie spracovanie prijatej potravy, urýchľuje metabolizmus (obsahuje až 40% vlákniny) a spaľuje prebytočné tuky, pričom znižuje chuť do jedla 
  • spomaľovanie účinkov starnutia, kedy antioxidanty spôsobujú oxidačné procesy ktorými sa bunky chránia pred škodlivými radikálmi a vplyvmi vonkajšieho prostredia 
  • okrem vitamínu C, bobule obsahujú aj kyselinu olejovú a linolovú, ktoré podporujú funkcie imunitného systému a preukázateľne tvoria ochranu pred bujnením a rastom rakovinových buniek 
  • vďaka anthocyanínu (antioxidat) je účinný proti upchávaniu a tvrdnutiu tepien a ciev, pri liečení artériosklerózy 
  • pri obmedzení nepríjemných prejavov v menopauze 
  • prispieva k zlepšeniu zraku 
  • pri liečení nespavosti, depresívnych stavov a zlepšení nálady 
  • znižuje hladinu cholesterolu LDL, ktorý je pre telo škodlivý a zároveň znižuje riziko vzniku srdcovo-cievnych chorôb 
  • má protizápalové vlastnosti a je silný prostriedkom, ktorý bojuje proti alergiám (v prípade vystavenia alergénom dokážu zabrániť typickým alergickým prejavom – napr. kýchaniu, upchatému nosu a pod.) 

Zloženie: Acai Berry 200 mg (sušený plod), zázvor 200mg, oxid kremičitý, hydroxypropylmetylcelulóza (obal kapsule)

Balenie:  145 kapsulí po 200 mg extraktu z plodov Acai Berry (Euterpe oleracea) a 200mg zázvoru.

Odporúčané dávkovanie:  2 kapsule dva krát denne zapiť dostatočným množstvom vody (neodporúčame pred spaním). Denná dávka obsahuje 800 mg sušených plodov Acai Berry,  800 mg zázvoru.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku a nie je vhodné pre tehotné a dojčiacie ženy.  

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: