Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh – dámska toaletná voda 75ml /rozbalený produkt/
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je svieža dámska toaletná voda spájajúca malinu, hrušku a grapefruit s fialkou, divokou ružou a jabloňovým kvetom. Pižmo, céder a slivka vytvárajú ľahký elegantný základ vhodný na každodenné nosenie.
Pôvodný objem: 75 ml
Aktuálny obsah: približne 90 % pôvodného objemu, teda asi 67,5 ml
Stav: rozbalený produkt
| Kategória: | Dámske vône |
|---|---|
| EAN: | 3607342221161 |
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je hravá dámska toaletná voda plná šťavnatého ovocia, jemných kvetov a čistých drevito-pižmových tónov. Jej ľahká a vzdušná kompozícia pôsobí žensky, optimisticky a prirodzene elegantne. Hodí sa pre ženy, ktoré vyhľadávajú svieže vône bez prílišnej sladkosti alebo ťažkých orientálnych akordov.
Úvod sa otvára šťavnatou malinou, sviežim grapefruitom a jemne sladkou hruškou. Malina dodáva kompozícii hravý ovocný nádych, zatiaľ čo grapefruit prináša citrusovú iskru a ľahkú horkosť. Hruška zjemňuje prvý dojem vodnatým a osviežujúcim tónom. Vôňa tak od začiatku pôsobí energicky a príjemne.
Kvetinové srdce tvorí fialka, divoká ruža a jabloňový kvet. Fialka vytvára charakteristický púdrový akord, ktorý kompozícii dodáva hebkosť. Divoká ruža zvýrazňuje jej romantickú stránku a jabloňový kvet prináša čistú, sviežu ľahkosť. V širšej vonnej pyramíde sa objavujú aj akordy jazmínu a liči.
Základ pozostáva z pižma, cédrového dreva a slivky. Pižmo zanecháva čistý a jemný závoj, céder pridáva ľahkú drevitú štruktúru a slivka uzatvára kompozíciu sladším ovocným tónom. Výsledná stopa zostáva vzdušná, upravená a dobre nositeľná.
Daisy Eau So Fresh je vhodná na každodenné používanie, do práce, školy, na stretnutia aj voľnočasové aktivity. Najlepšie vynikne počas jari, leta a teplejších jesenných dní. Flakón s ružovým obsahom a uzáverom ozdobeným farebnými kvetmi pôsobí dekoratívne a okamžite rozpoznateľne.
Vonné tóny:
- Hlava: malina, grapefruit, hruška
- Srdce: fialka, divoká ruža, jabloňový kvet
- Základ: pižmo, cédrové drevo, slivka
INCI: Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzophenone-3, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, BHT, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydrolyzed Jojoba Esters, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate, CI 17200, CI 60730, CI 19140.
Výrobca môže zloženie priebežne upravovať. Rozhodujúci je zoznam ingrediencií uvedený na obale konkrétneho produktu.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
