Eucerin čistiaci gél proti pigmentovým škvrnám 400 ml-(poškodený aplikátor)
Eucerin Anti-Pigment rozjasňujúci čistiaci gél 400 ml je jemný, ale účinný čistiaci gél určený pre pleť s pigmentovými škvrnami a nerovnomerným tónom.
Balenie: 400ml
Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii.
Krabička/obal môže byť poškodený.
| Kategória: | Čistiace produkty pre pleť |
|---|---|
| EAN: | 4005800346408 |
Eucerin Anti-Pigment rozjasňujúci čistiaci gél 400 ml je jemný, ale účinný čistiaci gél určený pre pleť s pigmentovými škvrnami a nerovnomerným tónom. Pomáha hĺbkovo čistiť pokožku, odstraňovať nečistoty a zároveň podporuje jej rozjasnenie. Obsahuje exfoliačné kyseliny (AHA), ktoré jemne odstraňujú odumreté bunky a tým prispievajú k hladšiemu a sviežejšiemu vzhľadu pleti. Pravidelné používanie pomáha zlepšiť celkový tón pokožky a pripraviť ju na lepšie vstrebávanie ďalšej starostlivosti proti pigmentovým škvrnám.
Výhody:
-
Rozjasnenie: Pomáha zjednotiť tón pleti
-
Pigmentové škvrny: Podporuje ich redukciu pri pravidelnom používaní
-
Exfoliácia: Jemne odstraňuje odumreté kožné bunky
-
Čistenie: Dôkladne čistí bez zbytočného vysušovania
-
Hladšia pleť: Zlepšuje textúru pokožky
Zloženie: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, AHA kyseliny (glykolová a mliečna), Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Parfum a ďalšie čistiace a ošetrujúce zložky.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
