ZIAJA mesačná Pitahaya Sprchový gél 500ml
Gél na sprchovanie predstavuje mimoriadne osviežujúci, vegánsky čistiaci gél s exotickou ovocnou vôňou dračieho ovocia, navrhnutý pre šetrnú každodennú hygienu, hĺbkovú hydratáciu a okamžité povzbudenie unavenej pokožky tela.
Objem : 500 ml
Nepoužitý, ale nemusí byť zabalený vo fólii.
| Kategória: | AKCIE |
|---|---|
| EAN: | 5901887049470 |
Ziaja Sprchový gél Mesačná Pitaja (Moon Pitaya) prináša do vašej každodennej rutiny explóziu tropickej sviežosti a intenzívnej hydratácie. Hlavným benefitom tohto produktu pre zdravie pokožky je jeho schopnosť šetrne, no veľmi dôkladne odstraňovať nečistoty, kožný maz a pot bez toho, aby spôsoboval dehydratáciu buniek alebo narúšal prirodzené pH epidermis. Gél je postavený na jemnej báze s vysokým podielom zložiek prírodného pôvodu, vďaka čomu rešpektuje prirodzenú hydro-lipidovú vrstvu pokožky a predchádza jej nepríjemnému vysušovaniu, svrbeniu či podráždeniu po kúpeli.
Produkt je mimoriadne dobrý na okamžité dobitie energie počas ranného sprchovania alebo na uvoľnenie mysle po náročnom a stresujúcom dni. Exotický extrakt z pitaje (dračieho ovocia) je prirodzene bohatý na silné antioxidanty a vitamín C, ktoré pomáhajú chrániť kožné bunky pred oxidačným stresom, stimulujú mikrocirkuláciu a zanechávajú pokožku viditeľne rozjasnenú, spevnenú a zamatovo jemnú na dotyk. Bohatá textúra vytvára pri kontakte s vodou krémovú penu a jej podmanivá, sladko-svieža vôňa prevonia nielen vaše telo, ale celú kúpeľňu.
INCI:
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco-Glucoside, Hylocereus Undatus Fruit Extract (Pitaya), Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Linalool, Hexyl Cinnamal, Citric Acid, CI 17200 (D&C Red No. 33).
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
