WELLA Welloxon Perfect Pastel 1Plus2 1,9% 6 Vol krémový aktivátor 1 l
Profesionálny krémový vyvíjač špeciálne prepracovaný pre dosiahnutie najpresnejšej farby, prepracovaný pre optimálnu konzistenciu s novým KOLESTON Perfect, jednoduchšie a rýchlejšie miešanie, presnú aplikáciu, skvelú priľnavosť fólie a jednoduché oplachovanie.
Balenie: 1000 ml
Ide o tovar dovážaný z Francúzska a Talianska.
Krabička môže byť poškodená.
Nepoužité, ale nemusí byť zabalené vo fólii.
Kategória: | AKCIE |
---|---|
EAN: | 4064666212203 |
WELLA Welloxon Perfect Pastel 1+2 1,9 % 6 Vol krémový aktivátor 1 l je profesionálnyje profesionálny oxidant navrhnutý pre pastelové farby a jemné tónovanie vlasov. Jeho nízka koncentrácia (1,9 %) zabezpečuje šetrné pôsobenie, ideálne pre citlivé vlasy alebo jemné farebné úpravy. Krémová príprava umožňuje jednoduché miešanie a presnú aplikáciu s farbami Wella Koleston Perfect alebo Illumina Color. Aktivátor garantuje rovnomerný farebný výsledok, lesk a optimálnu starostlivosť počas farbenia.
Zloženie: Voda, peroxid vodíka (1,9 %), cetearylalkohol, ceteareth-25, kyselina fosforečná, disodná soľ fosforečnanu, tetrasodná soľ EDTA.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.