Nemôžete vyplniť toto pole

Collistar Active Protection Milk Spray pre hypersenzitívnu pleť, SPF 50 200 ml

Ľahká textúra a rýchla absorpcia. Vodeodolný. Jednoduchá aplikácia vďaka spreju. Maximálna ochrana pred spálením od slnka a vyrážkami.Ľahká textúra a rýchla absorpcia. Vodeodolný. Jednoduchá aplikácia vďaka spreju. Maximálna ochrana pred spálením od slnka a vyrážkami.

Balenie: 200 ml
Ide o tovar dovážaný z Francúzska a Talianska.
Krabička môže byť poškodená.
Nepoužité, ale nemusí byť zabalené vo fólii.

Skladom (1 ks)
Značka: Collistar
€23,49 –32 % €15,95
Kategória: AKCIE
EAN: 8015150262521
61cIXiZRHQL. AC SL1500
Akcia
€23,49 –32 %

Collistar Active Protection Milk Spray pre hypersenzitívnu pleť SPF 50 200 ml je inovatívny opaľovací sprej navrhnutý špeciálne pre citlivú a náročnú pleť. Jeho ľahká, nemastná textúra sa rýchlo vstrebáva a poskytuje vysokú ochranu proti UVA a UVB žiareniu, zároveň chráni pred predčasným starnutím pokožky. Obsahuje upokojujúce extrakty z opuncie a chmeľu, ktoré zvlhčujú a posilňujú kožnú bariéru. Tento produkt neobsahuje parfumy ani dráždivé látky, je vhodný aj pre deti od 3 rokov a je odolný voči vode. Ideálny pre každodennú bezpečnú starostlivosť.

Zloženie: Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylhexyl Butamido Triazone, Propylheptyl Caprylate, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, C15-19 Alkane, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Coco-Caprylate, Arginine, Glycerin, Polyester-5, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-4 Stearate, Cetyl Phosphate, Disodium Phenyl..

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola