ANMI Natural Organic Aloe Vera Gel

Prémiový gél z aloe vera lisovaný za studena obsahuje viacero upokojujúcich a ochranných živín.

Balenie: 300ml

Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
€9,99
Kategória: SHOP
Položka bola vypredaná…

Prémiový gél z aloe vera lisovaný za studena obsahuje viacero upokojujúcich a ochranných živín, ktoré umožňujú regeneráciu kožných buniek. Bez alkoholu alebo umelej vône, akoby bol práve získaný z čerstvo narezaného listu aloe.

Hydratuje do hĺbky a zjemňuje: Čistý gél z aloe vera s prírodnými zložkami ľahko preniká do pokožky, vhodný na hydratáciu, akné a jazvy. Má jemnú, sypkú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva mastné stopy.

Rýchla úľava pri spálení a poškodení pokožky: Vďaka svojmu prirodzene hydratačnému a protizápalovému účinku sa tento prírodný gél z aloe vera často používa na urýchlenie hojenia poškodenej pokožky a spálenín od slnka. Jeho výhodou je aj zmiernenie popálenín, uštipnutí hmyzom, ekzémov, celkového podráždenia pokožky, škvŕn, akné a pupienkov.

Široká škála použitia: Ideálne po vystavení sa slnku, vetru alebo chladu, po epilácii alebo holení, zmierňuje bolesť, svrbenie, podráždenie a zápal, premasťuje rany, odstraňuje bodnutie hmyzom a mnoho ďalšieho!

Balenie: 300ml

Jedná sa o tovar dovezený z Francúzska a Talianska.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: