L'Occitane En Provence Un Moment Cocooning Sada
L’Occitane Lavande Blanche je luxusná darčeková sada s levanduľovou vôňou obsahujúca sprchový gél, tuhé mydlo a relaxačný sprej na telo a vankúš. Produkty jemne čistia pokožku, osviežujú zmysly a vytvárajú upokojujúcu atmosféru pre každodenný wellness rituál. Elegantné balenie poteší ako krásny darček.
- Sprchový gél: 250 ml
- Tuhé mydlo: 60 g
- Telový a vankúšový sprej: 100 ml
| Kategória: | AKCIE |
|---|---|
| EAN: | 3253582010586 |
L’Occitane Lavande Blanche je elegantná darčeková sada inšpirovaná pokojom provensálskych levanduľových polí a momentmi oddychu po náročnom dni. Luxusná kombinácia sprchového gélu, tuhého mydla a relaxačného spreja na telo a vankúš vytvára harmonický wellness rituál priamo u vás doma. Produkty sú navrhnuté tak, aby jemne čistili pokožku, osviežili zmysly a navodili príjemný pocit pokoja a relaxácie.
Sprchový gél s jemnou levanduľovou vôňou šetrne odstraňuje nečistoty a zároveň pomáha udržiavať pokožku hebkú, sviežu a komfortnú. Jeho ľahká pena zanecháva na tele príjemnú vôňu, ktorá podporuje relaxáciu a pocit čistoty. Tuhé mydlo dopĺňa každodennú starostlivosť o pokožku a poskytuje jemné čistenie bez zbytočného vysušovania.
Súčasťou sady je aj telový a vankúšový sprej Lavande Blanche, ktorý vytvára upokojujúcu atmosféru pred spaním. Jemná aromatická vôňa levandule pomáha navodiť pocit pohody, oddychu a relaxácie po dlhom dni. Sprej je ideálny na posteľnú bielizeň, vankúš alebo jemné osvieženie tela počas večerného rituálu.
Táto darčeková sada je vhodná pre ženy aj mužov, ktorí si chcú dopriať chvíľku pokoja a kvalitnú starostlivosť o telo. Elegantné balenie navyše pôsobí luxusne a je ideálnym darčekom na narodeniny, sviatky, Vianoce alebo ako pozornosť pre milovanú osobu.
L’Occitane Lavande Blanche spája kvalitnú starostlivosť o pokožku s aromaterapeutickým zážitkom, ktorý premení každodennú hygienu na príjemný relaxačný rituál plný harmónie a jemnej levanduľovej vône.
INCI:
Sprchový gél: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Linalool, Coumarin, Geraniol, Citral.
Tuhé mydlo: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water, Glycerin, Lavandula Angustifolia Oil, Parfum/Fragrance, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Linalool, Coumarin, Geraniol.
Telový a vankúšový sprej: Aqua/Water, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin, Geraniol, Citral.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
