BOROTALCO Original sprchový gél, 600 ml (Poškodený uzáver)
Borotalco Original sprchový gél jemne čistí pokožku, hydratuje ju a zanecháva ju sviežu a hebkú. Ikonická púdrová vôňa Borotalco poskytuje dlhotrvajúci pocit čistoty a komfortu počas celého dňa. Sprchový gél je vhodný na každodenné používanie pre všetky typy pokožky.
Poškodený uzáver.
| Kategória: | AKCIE |
|---|---|
| EAN: | 8002410044751 |
Borotalco Original sprchový gél s vôňou Borotalcum 600 ml je jemný a osviežujúci sprchový gél navrhnutý pre každodennú starostlivosť o pokožku tela. Vďaka ikonickej vôni Borotalco prináša jedinečný pocit čistoty, sviežosti a komfortu, ktorý zostáva na pokožke dlhý čas po sprchovaní. Bohatá krémová pena šetrne čistí pokožku, odstraňuje nečistoty a zanecháva ju jemnú, hladkú a príjemne prevoňanú.
Zloženie sprchového gélu je obohatené o hydratačné a ošetrujúce látky, ktoré pomáhajú chrániť prirodzenú rovnováhu pokožky a zabraňujú jej vysušovaniu. Produkt je vhodný na každodenné používanie a ideálny pre všetky typy pokožky vrátane suchej a citlivejšej. Po použití zostáva pokožka hebká, pružná a komfortná bez pocitu pnutia.
Typická vôňa Borotalco je známa svojím elegantným púdrovým charakterom, ktorý pôsobí čistým a sviežim dojmom. Sprchový gél poskytuje relaxačný zážitok počas každého sprchovania a zároveň dodáva pocit dlhotrvajúcej sviežosti počas celého dňa. Veľké balenie s objemom 600 ml je praktické pre celú rodinu a vydrží dlhú dobu pravidelného používania.
Textúra gélu sa jednoducho nanáša, ľahko oplachuje a nezanecháva mastný ani lepkavý film. Produkt rešpektuje prirodzené pH pokožky a je dermatologicky testovaný. Vďaka spojeniu kvalitného čistenia, jemnej starostlivosti a ikonickej vône patrí medzi obľúbené produkty každodennej hygieny.
Borotalco Original sprchový gél je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú spojenie jemnej starostlivosti o pokožku, príjemnej vône a dlhotrvajúceho pocitu sviežosti v jednom produkte.
Poškodený uzáver.
INCI:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Sodium Chloride, Citric Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
