Vidal Nutre and Rigenera - sprchový gél, 500 ml

Vidal Nutre and Rigenera sprchový gél 500 ml s arganovým olejom. Sprchový gél jemne čistí a zvlhčuje pokožku, zanecháva ju hodvábnu a zamatovú dlhšie.

Balenie: 500 ml
Nepoužité, ale nemusí byť zabalené vo fólii.
Ide o tovar dovážaný z Francúzska a Talianska.

Skladom (1 ks)
Značka: VIDAL
€3,89
Kategória: AKCIE
EAN: 8008970055374
51HIFLzViUL. AC SL1000
Akcia

Doprajte si dotyk talianskeho luxusu s VIDAL sprchovým gélom s arganovým olejom. Jemná, krémová textúra účinne čistí pokožku a zároveň ju hĺbkovo hydratuje. Vďaka obsahu vzácneho arganového oleja, bohatého na antioxidanty a vitamín E, zanecháva pokožku hodvábne jemnú, vyživenú a krásne prevoňanú. Vhodný na každodenné použitie a všetky typy pokožky. Dermatologicky testovaný. Vyrobený v Taliansku s dôrazom na kvalitu a zmyslový pôžitok. Zažite harmonické spojenie čistoty a starostlivosti – s vôňou, ktorá vás prenesie do srdca Stredomoria.

INCI:

Aqua (Water); Sodium Laureth Sulfate; Cocamidopropyl Betaine; Cocamide DEA; Argania Spinosa Kernel Oil; Glycerin; Parfum (Fragrance); Sodium Chloride; Citric Acid; Tetrasodium EDTA; Benzyl Alcohol; Methylchloroisothiazolinone; Methylisothiazolinone; CI 19140; CI 16035.

Balenie: 500 ml
Nepoužité, ale nemusí byť zabalené vo fólii.
Ide o tovar dovážaný z Francúzska a Talianska.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola