Sally Hansen Miracle gélový lak na nechty farba 709, 14,7ml

Sally Hansen Miracle gélový lak na nechty farba 709, 14,7ml

Miracle Gel od Sally Hansen dodáva gélovú farbu a lesk vďaka patentovanej, dlhotrvajúcej technológii. S lakom na nechty Miracle Gel a zodpovedajúcim nadlakovým lakom si môžete vytvoriť profesionálnu, úžasnú gélovú manikúru, ktorá vydrží dlhšie ako tradičný lak.

Balenie 14,7ml

Skladom (1 ks)
Značka: Sally Hansen
€5,18 –40 % €3,10
Kategória: Laky na nechty
Záruka: 2 roky
EAN: 074170437119
9b837e9a e51a 4df9 8376 11900d5d6ccf. CR525,0,2250,3000 PT0 SX300 V1
Akcia
€5,18 –40 %

Jednoduchá dvojkroková gélová hybridná manikúra, ktorá sa odstraňuje ako bežný lak na nechty.

  • Menej odlupovania a dlhšia trvácnosť ako pri bežných lakoch na nechty
  • Gélová farba a lesk
  • Jednoduché odstránenie bežným odlakovačom na nechty

Miracle Gel nevyžaduje podkladový lak. Ak sú však vaše nechty veľmi krehké alebo sa štiepia, odporúčame predtým použiť Miracle Cure a Complete Care Extra Moisturizing. Tieto produkty zabraňujú štiepeniu a pôsobia ako spevňovače nechtov a stimulátory rastu.

Odstráňte zvyšný lak a nechty odmastite odlakovačom, pretože čiastočky oleja a nečistôt znižujú trvanlivosť manikúry. Prebytočnú a suchú nechtovú kožtičku odstráňte odlakovačom na okamžité odstránenie nechtovej kožtičky.

Tovar dovezený z Francúzska a Talianska.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola