Le Petit Marseillais sprchový gél Organic Mango and Passion 250 ml
Le Petit Marseillais Extra Gentle Shower Gel Organic Mango and Mučenka 250 ml je sprchový gél s neutrálnym pH, ktorý hydratuje a osviežuje pokožku a zároveň zanecháva na nej príjemnú vôňu slnka.
Balenie: 250 ml
Ide o tovar dovážaný z Francúzska a Talianska.
Krabička môže byť poškodená.
Nepoužité, ale nemusí byť zabalené vo fólii.
Kategória: | AKCIE |
---|---|
EAN: | 3574661699622 |
Le Petit Marseillais Extra jemný sprchový gél Organic Mango and Passion 250 ml prináša tropické osvieženie priamo do vašej sprchy s vášňou i jemnosťou. Textúra gélového mlieka bohatá na organické extrakty z manga a marakuje čistí pokožku na pohľad i na dotyk, pričom jej dodáva svieži ovocný nádych. Jemná pena odstráni nečistoty, ale nechá prirodzenú hydratáciu pokožky, ktorá ostáva jemná, pružná a voňavá. Vôňa exotického manga a šťavnatej passion fruit prebudí zmysly a pozdvihne každodenný rituál starostlivosti na príjemný zážitok. Vhodný pre všetky typy pokožky, vrátane citlivej.
Zloženie: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, glycerin, mango (mangifera indica) fruit extract, passion fruit (passiflora edulis) fruit extract, parfum, cocamide DEA, sodium chloride, citric acid, phenoxyethanol, caprylyl glycol
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.