Opuntica Trio

     

Krátky popis: Vytvorili sme pre Vás kozmetický balíček hydratačný krémov z Opuncie. Zvýhodnený balíček obsahuje 1x očný, 1x denný a 1x nočný krém.

Odporúčané používanie: Naše krémy Opuntica odporúčame používať každé ráno a večer na vyčistenú pleť, krk a dekolt. Očný krém Opuntica odporúčame používať taktiež každé ráno a večer s jemným vmasírovaním do očného okolia. Ideálne výsledky dosiahnete v používaní spolu so sérom, prípadne olejom z Opuncie figovej, ktoré ponúkame – najskôr naneste sérum, chvíľu počkajte, pokiaľ sa vstrebe, potom jemne vmasírujte krém. 

Upozornenie: Skladujte v suchu a mimo dosahu malých detí.  

Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Skladom (>5 ks)
Značka: Nakupuj Zdravo
€34,19

Opuntica Trio

Tento komplexný balík obsahuje Opuntica - očný krém, denný krém a nočný krém.

Opuntica - očný krém

Ponúkame vám produkt, ktorý nielen ošetruje pleť okolo očí, ale dodáva jej potrebnú výživu a hydratáciu. Hlavnými zložkami tohto očného krému je organický extrakt z opuncie figovejeufraziepanthenolu a masla z aloe vera. Táto prírodná kombinácia zároveň stimuluje prirodzený regeneračný proces a pomáha k minimalizovaniu vrások a k redukcii opuchov v okolí očí. Celé očné okolie vyzerá hladšie, uvoľnenejšie a je viditeľne revitalizované. Výsledkom je svieže, mladistvé vyžarovanie.

Najhlavnejšie benefity očného krému Opuntica – Hydro Hi-Lift sú nasledovné:

 • sa rýchlo vstrebáva (môžete hneď aplikovať váš denný krém, prípadne make up)
 • pomáha výrazne redukovať tmavé kruhy a opuchy pod očami
 • obnovuje pružnosť pokožky a minimalizuje vrásky v okolí očí
 • prirodzene vyživuje, regeneruje a hydratuje citlivú pleť v okolí očí

Balenie: 30 ml/1,0 fl.oz.

Opuntica - denný krém

dennom kréme Opuntica, Hydro Hi-lift sa nám podarilo zintenzívniť a podporiť regeneračné procesy v pleti kombináciou viacerých účinných látok. Organický extrakt z opuncie účinne bojuje proti príznakom starnutia a udržuje pevnosť pleti. Množstvo vitamínov a minerálov, ktoré toto ovocie obsahuje, dokonale vyživuje a regeneruje pokožku. V kombinácii s čistým kolagénom uzavretým v lipozómoch (silnejší liftingový  efekt) ho dopravuje do hlbších vrstiev pokožky, ktorú vypína, hĺbkovo hydratuje a výrazne napomáha k vyhladzovaniu existujúcich vrások. Vitamín B3, pridaný do krému, stimuluje tvorbu prirodzenej kyseliny hyalurónovej v pokožke. Práve táto kombinácia pomáha pleti prirodzene sa regenerovať, zjednotiť tón pleti a vyhladiť. Denný krém Opuntica má jemnú, ľahkú až hodvábnu štruktúru. Krém sa veľmi rýchlo vstrebáva do pleti a nezanecháva pocit mastnoty. Je vhodný pre pleť 30+.

Najhlavnejšie benefity denného krému Opuntica – Hydro Hi-Lift sú nasledovné:

 • spevňuje pleť
 • viditeľne omladzuje
 • redukuje vrásky
 • regeneruje pleť
 • hydratuje pokožku
 • zjednocuje štruktúru pleti, eliminuje nedokonalosti

Balenie: 50 ml/1,7 fl.oz.

Opuntica - nočný krém

Pomocou nášho nočného krému Opuntica Hydro Hi-Lift si môžete dopriať Vašej pleti dokonalú regeneráciu počas noci, ktorú vždy potrebuje. Oproti nášmu dennému krému Opuntica má ešte hutnejšie látky, ktoré sú vhodné na pomalšie vstrebávanie a tak rovnomerne vyživujú Vašu pleť počas noci. Je vhodný pre pleť 30+. Organický extrakt z opuncie dodá Vašej pleti potrebnú regeneráciu a zabezpečuje jej pevnosť. Množstvo vitamínov a minerálov, ktoré toto ovocie obsahuje, dokonale vyživuje a regeneruje pokožku. Opuncia obsahuje naozaj veľké množstvo nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov. Obsah vitamínu E je dokonca vyšší než u argánového oleja. Vďaka tomu je Opuncia jeden z najúčinnejších prípravkov pre regeneráciu pleti, pretože veľmi účinne urýchľuje jej obnovu. Tiež má schopnosť aktivovať vlastnú tvorbu kolagénu a s tým súvisí zmenšovanie hĺbky vrások. Pre hutnejšiu konzistenciu a kvôli extra hydratácie pleti sme nočný krém obohatili bambuckým maslom, ktoré chráni pred vysušovaním pokožky a urýchľuje hojenie povrchových rán a podráždení. Náš produkt obsahuje aj kyselinu linolovú, ktorá posilňuje kožnú bariéru. To pomáha znižovať stratu vlhkosti z povrchu pokožky, čím sa zlepšuje celková hydratácia. Okrem toho vitamín E poskytuje aj antioxidačné výhody, ktoré mu umožňujú neutralizovať voľné radikály, ktoré sú prítomné v prostredí.

Najhlavnejšie benefity nočného krému Opuntica – Hydro Hi-Lift sú nasledovné:

 • zabezpečuje dokonalú hydratáciu pleti
 • vyhľadzuje jemné vrásky a zvyšuje elasticitu pleti
 • chráni pokožku pred voľnými radikálmi
 • prirodzene vyživuje a regeneruje pleť

Odporúčané používanie: Naše krémy Opuntica odporúčame používať každé ráno a večer na vyčistenú pleť, krk a dekolt. Očný krém Opuntica odpourúčame používať taktiež každé ráno a večer s jemným vmasírovaním do očného okolia. Ideálne výsledky dosiahnete v používaní spolu so sérom, prípadne olejom z Opuncie figovej, ktoré ponúkame – najskôr naneste sérum, chvíľu počkajte, pokiaľ sa vstrebe, potom jemne vmasírujte krém.

Upozornenie: Skladujte v suchu a mimo dosahu malých detí.

Balenie: 50 ml/1,7 fl.oz.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: