Triple - Maitake, Reishi, Shiitake

       

Krátky popis: Populárna kombinácia troch účinných extraktov z hríbov, ktorá podporuje imunitný systém, znižovanie hladiny cholesterolu v krvi a podporuje liečbu rôznych vnútorných zápalov v tele.

Balenie: 60 kapsúl po 200 mg extraktu z huby Maitake, 200 mg extraktu z huby Reishi a 200 mg extraktu z huby Shiitake

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne zapiť s dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výrobca: Swanson (USA)

Skladom (>5 ks)
Značka: Swanson
€14,79
Kategória: SHOP
 Populárna kombinácia troch účinných extraktov z hríbov, ktorá podporuje imunitný systém, znižovanie hladiny cholesterolu v krvi a podporuje liečbu rôznych vnútorných zápalov v tele.:

Triple - Maitake, Reishi, Shiitake

Triple - Maitaka, Reishi, Shiitake populárna kombinácia troch účinných extraktov z hríbov, ktorá podporuje imunitný systém, znižovanie hladiny cholesterolu v krvi a podporuje liečbu rôznych vnútorných zápalov v tele. Podstatou účinkov týchto húb je podpora imunitného systému - výrazná a dokázaná. To sa samozrejme prejaví v odolnosti organizmu voči nachladnutiu či chrípke, no telo vnútorne bojuje aj s inými chorobami. Tým, že sa telo stane silnejšie potom tieto huby liečia rôzne vnútorné zápaly o ktorých ani nemusíte vedieť, môžu sa prejavovať únavou (tým, že telo bojuje so zápalom je oslabené), vyrážkami, nevoľnosťami..... Preukázateľne pomáhajú pri rakovine, prevencii pred rôznymi chorobami a a celkovom zdraví organizmu. Maitake je druh huby, ktorú ľudia používajú na výrobu liekov. Niektorí ľudia užívajú maitake na neplodnosť v dôsledku stavu nazývaného syndrómom polycystických vaječníkov (PCOS). Používa sa tiež na liečbu rakoviny a na zmiernenie niektorých vedľajších účinkov chemoterapie. Existujú len obmedzené vedecké dôkazy na podporu týchto a iných použití. Ako to funguje? Huba Maitake obsahuje chemikálie, ktoré môžu pomôcť bojovať proti nádorom, stimulovať imunitný systém a znížiť hladinu cukru v krvi.

Účinky/liečba:

- diabetes: výskumy dokázali, že užívanie polysacharidov húb maitake (MMP) môže znížiť hladinu cukru v krvi u ľudí s cukrovkou. - podpora pri liečbe rakoviny - podpora pri liečbe HIV / AIDS. - syndróm chronickej únavy (CFS). - hepatitída. - senná nádcha. - vysoký krvný tlak. - vysoký cholesterol. - chudnutie Reishi je veľmi populárna pre svoju efektívnosť a absenciu vedľajších účinkov. Označuje sa tiež ako huba nesmrteľnosti alebo huba večnej mladosti. Tým, že táto huba zvyšuje imunitný systém, pôsobí preventívne pred ochorením. Taktiež zvyšuje našu výkonnosť tým, že do krvi privádza viac kyslíka a to všetko bez vedľajších účinkov. Viac o Reishi píšeme TU Shiitake sa používa na posilnenie imunitného systému, HIV / AIDS, znižovanie hladiny cholesterolu v krvi, stuhnutie artérií, cukrovka, ekzém, nachladnutie a chrípka, liečenie rakoviny prostaty alebo prsníka a ako prostriedok proti starnutiu. Používa sa tiež na hepatitídu B, herpes, vysoký krvný tlak a bolesť žalúdka. Funguje na rovnakom princípe ako Maitake.

Zloženie: extrakt z huby Maitake (Grifola frondosa) (štandardizované na 25-30 % polysacharidov), extrakt z huby Reishi (Ganoderma lucidum) (štandardizované na 10 % polysacharidov) (celé telo rastliny), extrakt z huby Shiitake (Lentinus edodes) (štandardizované na 6 % polysacharidov) (celé telo rastliny), maltodextrín, želatína, mikrokryštalická celulóza (rastlinná vláknina), kyselina stearová, oxid kremičitý

Balenie: 60 kapsúl po 200 mg extraktu z huby Maitake, 200 mg extraktu z huby Reishi a 200 mg extraktu z huby Shiitake

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne zapiť s dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Blahodárne účinky húb potvrdzuje aj Európsky úrad pre bezpečnosť potravín svojou štúdiou, ktorú nájdete tu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: