Kolagén Arthro 145 kapsúl

SK výrobok

 

Krátky popis: Kolagén Arthro je vytvorený pre zmiernenie bolestí kĺbov a kostí. Pre maximálny efekt je vyšpičkovaný glukozamínom, kyselinou hyalurónovou a vitamínom C.

Balenie: 145 kapsúl po 230 mg kolagénu, 120mg glukozamínu, 14,5 mg vitamínu C a 10mg kyseliny hyalurónovej.

Hmotnosť: 69 g.

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule dvakrát denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Skladom (>5 ks)
Značka: Nakupuj Zdravo
€15,99

Kolagén Arthro

Kolagén je typ bielkoviny, ktorý sa nachádza v spojivovom tkanive ľudského tela. Je to najrozšírenejšia bielkovina v tele a je hlavnou zložkou kože, vlasov, nechtov, kostí a kĺbov. Kolagén je zodpovedný za štruktúru a podporu týchto tkanív a pomáha ich udržiavať silné a zdravé. Existuje niekoľko rôznych typov kolagénu, z ktorých každý má svoje špecifické funkcie. Kolagén produkujú bunky nazývané fibroblasty a jeho syntézu môžu ovplyvňovať rôzne faktory vrátane stravy, životného štýlu a genetiky.

Ako zmierňuje kolagén bolesti kĺbov a kostí?

Kolagén sa nachádza v tkanive, ktorá vypĺňa priestor medzi kĺbami a kosťami. Preto kolagén pomáha udržiavať integritu chrupavky, gumovitého tkaniva, ktoré chráni kĺby. Kĺby sú v stabilnejšom priestore a sú chránené chrupavkou, menej sa zničia pri každodenných aktivitách. Vykonávala sa štúdia po dobu 24 týždňov, ktorá skúmala efekt kolagénu na bolesť kĺbov u športovcov. Vo výsledku bolo merateľné zlepšenie v bolesti kĺbov u športovcov, ktorí užívali kolagén vo forme výživového doplnku. Napriek rozsahu a obmedzeniam štúdie výsledky naznačujú, že športovci konzumujúci kolagén môžu pomôcť pri problémoch (napríklad bolesť), ktoré majú negatívny vplyv na športový výkon.

Prečo je Kolagén Arthro špecifický a účinný?

Kolagén Arthro obsahuje hydrolyzovaný morský kolagén typu II. Tento typ kolagénu sa nachádza v chrupavke, tkanive, ktoré vypcháva a podopiera kĺby. Je nevyhnutný pre správne fungovanie kĺbov a podieľa sa na zachovaní a údržbe zdravia chrupavky. Produkt obsahuje taktiež aj glukozamín. Glukozamín je prírodný cukor, ktorý sa taktiež nachádza v tkanive medzi kĺbami. Telo využíva glukozamín na stavbu a obnovu chrupaviek. Glukozamín poskytuje vypchávku a zabraňuje treniu kostí o seba. Kyselina hyalurónová má tiež dôležitú funkciu. Kyselina hyalurónová a kolagén dokážu zmierniť bolesti v kĺboch a v kostiach aj osobitne, avšak ich fungovanie je odlišné, preto vedia dokonale fungovať v tejto ponúkanej kombinácii. Je to vďaka tomu, že kyselina hyalurónová pomáha syntetizovať kolagén, aby ho organizmus vedel využiť čo najefektívnejšie. Tým pádom maximalizuje efektivitu užívania kolagénu. Náš produkt obsahuje aj vitamín C, nakoľko vitamín C pomáha organizmu syntetizovať kolagén. Vďaka tomu kolagén sa dostáva rýchlejšie a účinnejšie do organizmu a výsledky sa dostavia rýchlejšie. Taktiež vitamín C zaisťuje funkčnosť a pevnosť kolagénu.

V tomto produkte je množstvo vitamínu C malé, jeho funkciou je iba pomoc v strebávaní aktívnych látok. Nevnímajte prosím tento produkt ako plnohodnotnú náhradu za vitamín C. Odporúčame Vám tento produkt ak už máte problémy s kĺbami a s kosťami alebo ak je Vaša práca zaťažujúca na kĺby a kosti a radi by ste predišli bolestiam v budúcnosti.

Zloženie: hydrolyzovaný morský kolagén, glukozamín, vitamín C, kyselina hyalurónová, hydroxypropylmetylcelulóza (obal kapsule).

Balenie: 145 kapsúl po 230 mg kolagénu, 120mg glukozamínu, 14,5 mg vitamínu C a 10mg kyseliny hyalurónovej.

Hmotnosť: 69 g.

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule dvakrát denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.  

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: