Triple Akné stop

     

Krátky popis: Inovatívna receptúra obľúbeného séra Akné stop vo výhodnom balení, ideálne ako kúra pre elimináciu mastnej pokožky, upravenie, revitalizovanie a zjednotenie farby pokožky a  liečby akné.

Balenie: 3 x 30ml

Upozornenie: Skladujte v suchu a pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí. Produkty sú určené len na vonkajšie použitie.

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Skladom (>5 ks)
Značka: Nakupuj Zdravo
€28,99

Triple Akné stop

V jednom z našich najznámejších sér - Akné stop - vám okrem známej a osvedčenej kombinácie niacinamidu s glycerínom, alkoholom spolu s antimikrobiálnym pôsobením čajovníka austrálskeho a aloe vera zaistí “očistný efekt” vašej pleti.

Akné stop

Nová inovatívna receptúra nášho séra Akné stop svojim zložením vám preukázateľne eliminuje mastnú pokožku a minimalizuje nadmernú sekréciu mazu, upraví a zjednotí farbu pokožky po medicínskej liečbe akné a urobí ju žiarivejšou a pružnejšou. Hlavné prírodné zložky nášho unikátneho séra sú olej z čajovníka austrálskeho (Melaleuca lanceolata alebo Tea Trea Oil) a extrakt z aloe vera, ktoré na ošetrenie svojej pokožky používala už Kleopatra, pre svoje hydratačné a hojace účinky. Aloe vera patrí medzi malú skupinu rastlín, ktoré sú účinné - zlepšenie stavu a hydratovanie pokožky -  aj v nízkej koncentrácii. Obsahuje 75 živín, 20 minerálov, 12 vitamínov, 18 aminokyselín a 200 aktívnych enzýmov. Alantoín a aloe vera vašu pokožku upokojí a hydratuje, potláča rozvoj mikroorganizmov a hlavne správne vyživuje.

Tieto zázraky z prírody, ktorých liečivé - antimykotické, antiseptické, antivirotické a antibakteriálne - účinky pozná ľudstvo už niekoľko tisícročí, pomáhajú:

  • pri redukcii sekrécie kožného mazu
  • normalizovať rohovatenie pleti pri liečbe akné
  • redukovať Propionibacterium Acnes
  • potlačiť až zastaviť zápalové prejavy na pleti
  • revitalizuje pleť počas liečby a zaisťuje správnu úroveň hydratácie (preniká pokožkou rýchlejšie ako voda, čo znamená, že ju môžete používať bez problémov i v zimnom období)
  • pri regenerácii poškodených kožných buniek, zabraňuje rozširovaniu krvných cievok v podráždených oblastiach a zmierňuje citlivosť pokozky a zápal (salicyláty)

Ďalšími dôležitými súčasťami séra sú niacinamid a azeloglycín, ktoré pôsobia synergicky a výrazne napomáhajú k minimalizácii nadmernej sekrécie mazu v pleti. Sérum obsahuje i lokálne retinoidy, ktoré redukujú existujúce mikromedóny (mikroskopicky malé, subklinické a okom nepostrehnuteľné komedóny) a zabraňujú tvorbe nových. Pleťové sérum Akné stop odporúčame používať i na jazvy po akné a citlivú pokožku, ktorá reaguje na znečistenie ovzdušia a mestský smog. Vďaka antioxidantom dokonca minimalizuje tvorbu jemných vrások a obnovuje rovnováhu pokožky. Pravidelným používaním upokojuje podráždenú a ekzematickú pleť, vyrovnáva zmiešanú a zvlhčuje suchú pleť.

Odporúčame používať: Niekoľko kvapiek séra jemne rozotrite na dôkladne vyčistenú a vysušenú pokožku tváre a krku. Používajte ráno a  večer. Počas liečby akné odporúčame dbať o hydratáciu pleti pre vytvorenie hydrolipidického filmu – prirodzenej ochrany pokožky - pravidelným prísunom čistej vody.

Balenie: 3 x 30ml

Upozornenie: Skladujte v suchu a pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí. Produkty sú určené len na vonkajšie použitie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: