Úvod » Potencia » Maca 60 kps


        

Maca 60 kps

novinka


4x
skladom

 

Dostupnosť: nie je skladom
Číslo produktu: 0005
naša cena bez DPH : 9,91 €
naša cena s DPH (20 %):
11,89 €

Maca

 

Maca peruánska (Lepidium meyenii) je jednoročná rastlina z rodu žeruchovitých, ktorá sa vyskytuje v juhoamerických peruánskych Andách. Malá rastlina, známa už viac ako 2000 rokov, pripomína svojim tvarom a veľkosťou reďkovku a svojimi účinkami na organizmus je označovaná ako prírodný životabudič. Už starí Inkovia ju poznali pre jej povzbudzujúce účinky, podpore vitality, fyzickej aj psychickej sily.

 

Maca je obľúbenou superpotravinou, pretože obsahuje vysoké množstvo proteínov a antioxidantov, vitamínov, minerálnych látok, mastných kyselín, enzýmov, aminokyselín a sterolov. Vďaka tomu je vysoko nutrične hodnotná a je vhodným každodenným doplnkom pre udržanie zdravého organizmu.

 

Maca má významný vplyv:

  • na reprodukčné zdravie. Pomáha pri sexuálnej impotencii mužov (zlepšuje kvalitu a produkciu spermií), frigidite žien (upravuje hladinu hormónov) a neplodnosti. Pre svoje účinky je označovaná ako “peruánska modrá tabletka”
  • pri efektívnom zvyšovaní svalovej hmoty, podporuje zdravý rozvoj svalstva a jeho posilnenie, nárast fyzickej a psychickej výkonnosti, zvyšuje vytrvalosť a výkon
  • na posilnenie imunitného systému
  • na zníženie stresu a posilnenie pamäti

 

Náš produkt sa vyznačuje špičkovou kvalitou spracovania a vďaka tomu sú zachované všetky biologicky aktívne látky rastliny Maca.

  

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule denne zapiť s dostatočným množstvom vody

Balenie: 60 kapsúl/64g

Zloženie: Maca peruánska (Lepidium meyenii), želatína (obal kapsule) a protihrudkujúca látka: oxid kremičitý a soli kyseliny ortofosforečnej

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov a pre tehotné alebo dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v tme a suchu pri teplote do 25 C.

   

 

  

Pri nákupe nad 40€ je doprava zdarma

Časovo obmedzená akcia: Pri nákupe akýchkoľvek 4 produktov pribalíme Gabu, 90 kapsúl zdarma.
V prípade náhleho vypredania darčeku si vyhradzujeme právo zaslať ako darček iný produkt. 

ZTRkYmU