Deco Dren- výživový doplnok na odvodnenie

Krátky popis: Vďaka kombinácii výťažkov z liečivých rastlín odvar Deco Dren stimuluje fyziologické procesy diurézy, pôsobí proti zadržiavaniu vody a uľahčuje prirodzené odstraňovanie prebytočných tekutín a celulitídnych škvŕn.

Balenie: 500 ml

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom (>5 ks)
€24,90

Deco Dren- výživový doplnok na odvodnenie

Prírodný drenážny odvar s drenážnym a čistiacim účinkom. Indikovaný na:

 • Boj proti zadržiavaniu vody
 • Boj proti celulitíde
 • Odstraňovanie prebytočného odpadu

Plus:

 • Diuretické účinky (breza a špargľa)
 • Funkcia močových ciest (praslička roľná, medvedica lekárska)
 • Mikrocirkulácia (čierne ríbezle, karkadé)
 • Bez alkoholu, konzervačných látok, cukru a lepku

Deco Dren je odvodňujúci doplnok stravy, vyrobený podľa tradičného spracovania odvaru. Ide o koncentrát extrahovaných rastlín, ktoré sa nechajú macerovať a prefiltrujú, aby sa zachovali všetky účinné látky, ktoré obsahujú. Deco Dren WHYnature je doplnok stravy, ktorý podporuje fyziologické vylučovanie prebytočných tekutín. Je určený pre všetkých ľudí, ktorí majú ťažké, opuchnuté nohy, a pre tých, ktorí potrebujú vyprázdňovať pôsobením urýchľujúcim výmenu vody. Pôsobí zvnútra organizmu, pričom podporuje očistný a odtokový proces na likvidáciu prebytočných toxínov nahromadených v dôsledku obdobia veľkého stresu, sedavého zamestnania, nesprávneho stravovania, nezdravého režimu a zlozvykov (fajčenie a alkohol). Vďaka kombinácii výťažkov z liečivých rastlín odvar Deco Dren stimuluje fyziologické procesy diurézy, pôsobí proti zadržiavaniu vody a uľahčuje prirodzené odstraňovanie prebytočných tekutín a celulitídnych škvŕn. Pôsobí ako čistič tela tým, že stimuluje vylučovacie orgány (pečeň, obličky, črevá, pokožku). To umožňuje znížiť zadržiavanie vody, podporuje odvádzanie tekutín a vedie k viditeľnému zlepšeniu celkového stavu. Vhodný pre všetkých ľudí, ktorí pociťujú ťažkosť a opuchy nôh, pre tých, ktorí nedodržiavajú správnu stravu (napr. bohatú na soľ) a pre tých, ktorí potrebujú vyprázdnenie prostredníctvom urýchlenia výmeny vody.

Fyziologické účinky obsiahnutých rastlinných látok:

 • Brezový extrakt: má silný močopudný, lymfodrenážny, antiseptický a protizápalový účinok na močové cesty. Je to vďaka obsahu triterpénových saponínov, flavónových glykozidov a polysacharidov (metylpentosanov), ktoré globálne spolupracujú pri odvodňovaní prebytočných tekutín a eliminácii dusíkatých odpadov (najmä kyseliny močovej).
 • Orthosiphon: je ker so silnými močopudnými a odvodňovacími účinkami. Táto droga obnovuje diurézu a uľahčuje vylučovanie dusíkatých a fosfátových odpadov.
 • Pšeničná tráva: Pšeničná tráva dokáže zvýšiť prekrvenie obličiek, čím napomáha vylučovaniu toxických látok z krvi.
 • Praslička roľná: Praslička roľná má diuretický účinok vďaka prítomnosti flavonoidov, posilnených vo svojom účinku minerálnymi soľami, vďaka ktorým je táto droga vhodná najmä v prípadoch zadržiavania potravy v dôsledku intolerancie, celulitídy. Najmä kremík pomáha odstraňovať metabolické odpady (močovinu, kyselinu močovú, nikotín atď.) s hlboko očisťujúcim účinkom.

Zloženie: Listy brezy (Betula Pendula Roth.), listy orthosiphonu (Orthosiphon aristatus (Blume) Miq.), oddenok medvedice lekárskej (Elymus repens (L.) Gould), praslička roľná (Equisetum arvense L. ) nadzemné časti, kvety kukurice (Zea mays L.), listy uva ursina (Arctostaphylos Uva-Ursi ( L.) Spreng.), nadzemné časti parietaria (Parietaria officinalis L.), žihľava (Urtica dioica L. ) celá rastlina, kvety ibišteka (Hibiscus sabdariffa L.), angelika (Angelica archangelica L.) celá rastlina, koreň špargle (Asparagus officinalis L.), listy čiernych ríbezlí (Ribes nigrum L.), nadzemné časti feniklu (Foeniculum vulgare Mill.), listy červeného viniča (Vitis vinifera L.), voda, arómy, farbivo (obyčajný karamel). Produkt neobsahuje lepok.

Balenie: 500 ml

Ako používať: Pred každým použitím fľašu pretrepte. Odporúčanú dennú dávku 30 ml rozrieďte v jednom litri vody a pite počas dňa. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Prípadná prítomnosť usadenín je spôsobená vysokou koncentráciou rastlinných extraktov a nemá vplyv na kvalitu výrobku. Odmerku odporúčame po každom použití umyť.

Upozornenie: Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky. Nepoužívajte tento výrobok počas tehotenstva a dojčenia.

Výrobca: Whynature

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: