Akné Solution - pleťové sérum

   

Krátky popis: Vysokoúčinné sérum s prírodnými olejmi a s veľkým množstvom antioxidantov proti jazvám po akné a proti vzniku nových vyrážok. Posilňuje kožnú bariéru a zjednocuje pleť.

Balenie: 30 ml

Odporúčané použitie: Aplikujte na vyčistenú a suchú pleť. Nechajte pôsobiť na pleti cca. 30 minút, následne si opláchnite tvár alebo si zapracujte zvyšky séra do pleti. Ak vaša pleť potrebuje, kľudne si naneste aj hydratačný krém ako posledný krok rutíny.

Upozornenie: Prípravok je len na vonkajšie použitie. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých detí.

Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Skladom (>5 ks)
Značka: Nakupuj Zdravo
€9,89
Akné Solution - pleťové sérum
Akcia

Akné Solution - pleťové sérum

Akné alebo problémová pleť? Prinášame vám sérum Akné Solution, ktoré účinne bojuje s akné alebo s ďalšími problémami. Naše sérum obsahuje viacero olejov – nezľaknite sa – tieto oleje sú benefičné a vhodné pre všetky typy pleti. Áno, aj pre mastnú pleť sú ideálnou voľbou. Nižšie sa môžete dočítať štúdiami podložené fakty o hlavných zložkách nášho séra.

MCT olej

MCT olej (triglyceridový olej so stredne dlhým reťazcom) má pri lokálnom používaní niekoľko potenciálnych výhod pre zdravie pokožky. Tu sú niektoré zo spôsobov, ktorými môže MCT olej prospievať pokožke:

Zvlhčuje pokožku

MCT olej je skvelým prírodným zvlhčovačom pokožky. Jeho malá molekulová veľkosť mu umožňuje preniknúť hlboko do pokožky a poskytnúť jej hydratáciu a výživu bez toho, aby zanechával mastné zvyšky.

Pomáha pri kožných ochoreniach

MCT olej má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť pri prevencii a liečbe rôznych kožných ochorení, ako sú akné, ekzémy a plesňové infekcie.

Znižuje zápal

MCT olej má protizápalové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť znížiť začervenanie, opuch a podráždenie pokožky. Môže tiež pomôcť upokojiť pokožku spálenú od slnka.

Chráni pokožku

MCT olej je bohatý na antioxidanty, ktoré môžu pomôcť chrániť pokožku pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Môže tiež pomôcť predchádzať predčasnému starnutiu pokožky.

Zlepšuje textúru pokožky

Pravidelné používanie MCT oleja môže pomôcť zlepšiť štruktúru a tón pleti, vďaka čomu je hladšia, jemnejšia a žiarivejšia. Celkovo môže byť MCT olej skvelou prírodnou zložkou, ktorú môžete zaradiť do svojej rutinnej starostlivosti o pleť.

Rozmarínový olej

Naše sérum obsahuje 100%-ne čistý rozmarínový olej. Rozmarínový olej má pri lokálnom používaní niekoľko potenciálnych prínosov pre zdravie pokožky. Tu sú niektoré zo spôsobov, ktorými môže rozmarínový olej prospievať pokožke:

Má antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti

Rozmarínový olej má antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť pri prevencii a liečbe akné. Môže tiež pomôcť znížiť začervenanie a opuchy spojené s akné.

Zlepšuje tón pleti

Pravidelné používanie rozmarínového oleja môže pomôcť zlepšiť celkový tón a štruktúru pleti, ktorá je hladšia, pevnejšia a rovnomernejšia.

Znižuje známky starnutia

Rozmarínový olej je bohatý na antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Môže tiež pomôcť stimulovať regeneráciu buniek, čím znižuje výskyt jemných liniek a vrások.

Upokojuje podráždenú pokožku

Rozmarínový olej má protizápalové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť upokojiť a upokojiť podráždenú alebo zapálenú pokožku. Môže tiež pomôcť zmierniť svrbenie a začervenanie spojené s ekzémom a psoriázou.

Podporuje hojenie rán

Rozmarínový olej má antiseptické a antimikrobiálne vlastnosti, ktoré pomáhajú predchádzať infekciám a podporujú hojenie rán. Môže tiež pomôcť znížiť výskyt jaziev a strií.

Klinčekový olej

Klinčekový olej má antibakteriálne vlastnosti, ktoré môžu pomôcť v boji proti baktériám spôsobujúcim akné. Môže tiež pomôcť znížiť zápal spojený s akné.

Upokojuje podráždenú pokožku

Klinčekový olej má protizápalové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť upokojiť a upokojiť podráždenú alebo zapálenú pokožku. Môže tiež pomôcť zmierniť svrbenie a začervenanie spojené s ekzémom a psoriázou.

Znižuje známky starnutia

Klinčekový olej je bohatý na antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Môže tiež pomôcť stimulovať regeneráciu buniek, čím znižuje výskyt jemných liniek a vrások.

Zlepšuje textúru pokožky

Pravidelné používanie klinčekového oleja môže pomôcť zlepšiť celkovú štruktúru pokožky, ktorá je hladšia a rovnomernejšia.

Čajovníkový olej

Čajovníkový olej – známy aj ako Tea Tree Oil – je známy ako jeden z najúčinnejších prírodných látok na akné a vyrážky. Je možné aj používať ako neriedený olej priamo na vyrážku. Avšak my sme to pridali do nášho séra, tak viete ho aplikovať na celú tvár a nespôsobí vám iritáciu.

Upokojuje podráždenú pokožku

Čajovníkový olej má protizápalové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť upokojiť podráždenú alebo zapálenú pokožku. Môže tiež pomôcť zmierniť svrbenie a začervenanie spojené s ekzémom a psoriázou.

Lieči plesňové infekcie

Čajovníkový olej má antimykotické vlastnosti, ktoré môžu pomôcť pri liečbe plesňových infekcií kože, ako je napríklad atletická noha a pásový opar.

Zmierňuje zápaly kože

Čajovníkový olej môže pomôcť zmierniť zápaly spojené s kožnými ochoreniami, ako je psoriáza a ekzém. Môže tiež pomôcť zmierniť svrbenie a začervenanie.

Zlepšuje hojenie rán

Čajovníkový olej má antiseptické a antimikrobiálne vlastnosti, ktoré môžu pomôcť predchádzať infekciám a podporiť hojenie rán. Môže tiež pomôcť znížiť výskyt jaziev a škvŕn.

Grapefruitový olej

Poslednou zložkou nášho séra je grapefruitový olej. Posilňuje už vymenované účinky, ako sú antibakteriálne a protizápalové účinky nášho séra Akné Solution. Je bohatý na antioxidanty, vyrovnáva tón pleti a chráni ju pred voľnými radikálmi. Pleťové sérum Akné Solution odporúčame ako extra krok už do vašej existujúcej rutíny starostlivosti o pleť.

Aplikujte na vyčistenú a suchú pleť. Nechajte pôsobiť na pleti cca. 30 minút, následne si opláchnite tvár alebo si zapracujte zvyšky séra do pleti. Ak vaša pleť potrebuje, kľudne si naneste aj hydratačný krém ako posledný krok rutíny.

Náš tip: V našej Solution rade nájdete aj produkt Hair Solution, ktorý obsahuje podobné zložky a podporuje rast a zdravie vlasov.

INCI: Caprylic/Capric Tryglyceride, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, 100% Pure Clove Leaf Essential oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil

Balenie: 30 ml

Odporúčané používanie: Aplikujte na vyčistenú a suchú pleť. Nechajte pôsobiť na pleti cca. 30 minút, následne si opláchnite tvár alebo si zapracujte zvyšky séra do pleti.

Upozornenie: Skladujte v suchu a mimo dosahu malých detí. Len na vonkajšie používanie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: