Múmio mix

   

Krátky popis: Posilňuje imunitný systém, zvyšuje odolnosť proti bakteriálnym infekciám. Dopĺňa hladinu minerálnych látok, zvyšuje výkon a dodáva energiu.

Balenie: po 200 mg mumia, 100 mg žihlavy, 80 mg pivných kvasiniek, 70 mg kurkumy, 4,6 mg zinku a 25 mcg selénu

Dávkovanie: 2x denne 1 tableta, zapiť väčším množstvom vody

Upozornenie: Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí.

Výrobca: Sanbios    

Skladom (>5 ks)
Značka: Sanbios
€13,99
Kategória: SHOP
Mumio posilňuje imunitný systém, zvyšuje odolnosť proti bakteriálnym infekciám. Dopĺňa hladinu minerálnych látok, zvyšuje výkon a dodáva energiu.:

Múmio mix

Mumio je prírodný biostimulátor, ktorý sa oddávna používal v strednej Ázii a na východe k posilneniu zdravia. Očistené od prímesí má Mumio čiernu farbu, na povrchu je lesklé, konzistenciou sa podobá asfaltu a má horkú chuť. Pomerne rýchlo sa rozpúšťa telesným teplom (na dlani), je ľahko rozpustné vo vode, ale v liehu nie. Z chemického hľadiska je Mumio prírodná zmes organických a anorganických látok. Skladá sa z 26 stopových prvkov a minerálov, 10 oxidov kovov, aminokyselín, steroidov, fosfolipidov, rady vitamínov, éterických olejov a ďalších biologicky aktívnych látok. Slovo mumio doslova znamená “ochraňuje telo pred chorobou” alebo “telo uchovávajúce”. Náleziská mumia sa nachádzajú vysoko v horách Ázie, v ťažko dostupných miestach vo výškach min. 3000 m nad morom, na stenách a stropoch jaskýň alebo v trhlinách v podobe malých stalaktitov, ktoré svojim tvarom pripomínajú slzy (preto názov “Slzy hôr”). Tibeťania nazývajú Mumio “barak šun” (Brogshaun), v preklade horský olej, Indovia “Shilajit”, a Arabský ekvivalent znie Chafiz-al-Adžsod alebo Arakul džibal – horský pot.

Účinky Mumia

- podľa jednej klinickej štúdie môže pomôcť pri zvyšovaní hladiny testosterónu

- zvyšuje odolnosť voči bakteriálnym a vírusovým infekciám, ničí stafylokoky, streptokoky a iné patogénne baktérie

- posilňuje imunitný systém a prirodzeným spôsobom dodáva silu a energiu

- chráni telo pred reakciami na náhle výkyvy tlaku                                                                                                                                                                     

- má antioxidačné účinky    

Tento produkt je zmes viacerých látok, zameraných hlavne na podporu kostí.

Zloženie:  mumio, žihľava, pivné kvasinky, kurkuma, zinok, selén.

Balenie: 60 tabliet po 200 mg mumia, 100 mg žihlavy, 80 mg pivných kvasiniek, 70 mg kurkumy, 4,6 mg zinku a 25 mcg selénu

Dávkovanie: 2x denne 1 tableta, zapiť väčším množstvom vody.

Upozornenie: Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí.  

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: