Matcha Bio

 

Krátky popis: Zelený japonsky nefermentovaný čaj s vysokým obsahom vlákniny, minerálov a vitamínov.

Odporúčaná denná dávka čaju je 2-4g. Dve šálky denne zaručia potrebný prísun antioxidantov.

Dodávame balené vo vákuových sáčkoch - balenie 100g

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom (>5 ks)
Značka: BioPlanet
€9,99
Kategória: NZ produkty
Zelený japonský nefermentovaný čaj Matcha s vysokým obsahom vlákniny, minerálov a vitamínov.:

Matcha Bio

Cítite sa slabí ako čaj? Vyskúšajte silného pomocníka, s ktorým bude aktívny a energický život omnoho reálnejší – zelený japonský čaj Matcha! Kúzelný čaj plný energie Matcha pripravený podľa tradičnej japonskej receptúry váš život naštartuje a telu pomôže hneď v niekoľkých smeroch. Obsahuje veľa vlákniny, minerálov a vitamínov.

Matcha čaj je nefermentovaný japonský zelený čaj najvyššej kvality, pestovaný na tých najčitejších plantážach. Začal sa využívať už viac ako 800 rokov dozadu. Pestuje sa na tienistých poliach a štyri týždne pred zberom sa polia zatientia špenciálnou technikou. Vďaka tomu rastlina začne produkovať viac chlorofylu, čím sú listy bohatšie na aminokyseliny.

Listy sú zbierané ručne. Je rozdrvený na jemný prášok, vďaka čomu sa z neho dokáže využiť viac prínosných látok. Jedno zrniečko má veľkosť 5-10 mikrónov (mikrón = tisícina milimetra).

Obsahuje veľa vlákniny, minerálov a vitamínov. Kofeín z tohoto čaju sa uvoľnuje postupne po dobu 3-6 hodín a nezvyšuje krvný tlak. Tento čaj zlepšuje pamäť, sústredenie, náladu a má aj silné detoxikačné účinky. Matcha obsahuje až 137-krát viac antioxidantu EGCG ako zelený čaj. Iba jedna šálka Matcha sa vyrovná účinkami 10tich zelených čajov. Tento antioxidant je veľmi účinný pri spaľovaní tukov a môže urýchľovať metabolizmus až o 40%.

Na lepšie viazanie antioxidantov doporučujeme pridať do šálky trochu citrónu.

Kompletný postup prípravy je na balení čaju

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: