Tekutý chlorofyl

       

Krátky popis: Chlorofyl poskytuje organizmu nie len antioxidačné látky, ale je nevyhnutný aj pre očistu organizmu a pre jeho správne fungovanie. Obsahuje vitamíny C a K, kyselinu listovú, železo, horčík, vápnik a bielkoviny.

Balenie: 473 ml

Odporúčané použitie: Rozmiešajte 5 ml Tekutého chlorofylu v pohári (aspoň 2,5 dcl) vody alebo čistej ovocnej šťavy. Nekonzumujte neriedené. Pred každou prípravou fľaštičku Tekutého chlorofylu dobre pretrepte.

Upozornenie: Tekutý chlorofyl je určený pre dospelých. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Tiež ho neodporúčame používať pri precitlivosti na niektorú zložku prípravku. U citlivých osôb môže po konzumácii chlorofylu nastať prechodný laxatívny účinok, zelené sfarbenie stolice alebo moču. Chlorofyl obsahuje prírodné zelené farbivo, ktoré môže zašpiniť oblečenie. Používajte opatrne. Nezriedený chlorofyl môže zafarbiť zuby. Neužívať bez riedenia!

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Skladom (>5 ks)
Značka: Now
€21,99

Tekutý chlorofyl

Viete, čo je chlorofyl? Áno, je to zelené rastlinné farbivo, vďaka ktorému v rastline prebieha fotosyntéza, a tým sa zabezpečuje do rastlín prísun energie na vykonávanie základných životných procesov. Je to veľmi prospešná látka nielen pre rastliny, ale i pre ľudský organizmus. Chlorofyl, ktorý obsahujú všetky zelené rastliny, je tmavo-zelené farbivo. Je to prírodná látka, ktorú okrem rastlín obsahujú aj baktérie alebo riasy (tie, v ktorých prebieha fotosyntéza).

Chlorofyl sú veľké molekuly, tvorené uhlíkom a vodíkom a fotosyntéza, ktorá prebieha vďaka nim, sa odohráva v chloroplastoch. A práve chloroplasty sú zelené častice obsahujúce chlorofyl. V tomto procese ide o to, že oxid uhličitý sa mení na cukor, ktorý sa následne využije ako zdroj energie. Svojim zložením je chlorofyl ako látka pre organizmus veľmi zaujímavý.

Poskytuje mu antioxidačné látky, ktoré sa v súčasnosti označujú ako látky predlžujúce život a sú nevyhnutné nielen pre očistu organizmu, ale aj pre jeho správne fungovanie. Chlorofyl obsahuje vitamín C a K, kyselinu listovú, železo, horčík, vápnik a bielkoviny.

Chlorofyl je súčasťou zeleniny, ako je napríklad špenát, rukola, uhorka, cuketa, stonkový zeler, pažítka, avokádo a čerstvé bylinky. Chlorofyl pomáha organizmu v rôznych oblastiach, ale tá primárna je - udržiavať čistý organizmus. Jeho pozitíva sú najmä:

  • zlepšovanie prenosu kyslíka v tele
  • dodávanie energie
  • pôsobí ako silný antioxidant
  • podporuje správnu činnosť krvného obehu
  • má antiseptické a protizápalové účinky
  • napomáha k lepšiemu dýchaniu
  • pozitívne ovplyvňuje trávenie
  • chráni v tele vnútorné orgány
  • pomáha pri prekysličení organizmu (v dnešnej dobe aktuálnom probléme takmer všetkých)
  • výrazne pomáha predchádzať hromadeniu škodlivín v tele

Ak sa nachádza chlorofyl mimo svojho prirodzeného prostredia, môže sa správať nestálo, a preto je veľmi dôležitý proces, ako sa z rastliny odčerpáva. Ponúkame vám Tekutý chlorofyl, ktorý je vyrobený veľmi šetrnou certifikovanou technológiou, kde sa jeho účinky plne zachovávajú.

Zloženie: Zahusťovadlo (rastlinný glycerol), demineralizovaná voda, chlorofyl (sodno-meďnatý chlorofyl), prírodná mätová aróma, konzervant (sorban draselný)

Zloženie dennej dávky (5 ml): chlorofyl (sodno-meďnatý chlorofyl) 100 mg, vrátane medi (4 mg)

Balenie: 473 ml

Odporúčané použitie: Rozmiešajte 5 ml Tekutého chlorofylu v pohári (aspoň 2,5 dcl) vody alebo čistej ovocnej šťavy. Nekonzumujte neriedené. Pred každou prípravou fľaštičku Tekutého chlorofylu dobre pretrepte.

Upozornenie: Tekutý chlorofyl je určený pre dospelých. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Tiež ho neodporúčame používať pri precitlivosti na niektorú zložku prípravku. U citlivých osôb môže po konzumácii chlorofylu nastať prechodný laxatívny účinok, zelené sfarbenie stolice alebo moču. Chlorofyl obsahuje prírodné zelené farbivo, ktoré môže zašpiniť oblečenie. Používajte opatrne. Nezriedený chlorofyl môže zafarbiť zuby. Neužívať bez riedenia! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v suchu, pri izbovej teplote, v pôvodnom obale, dobre uzavreté, mimo dosahu malých detí. Po otvorení skladujte v chladničke.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: