Yves Rocher Pureté, Detoxikačný šampón 300ml
Šampón proti znečisteniu a na detoxikáciu predstavuje špičkový, mimoriadne osviežujúci detoxikačný šampón s micelárnou technológiou a výťažkom z moringy, navrhnutý pre hĺbkovú očistu vlasov zaťažených mestským prostredím.
Objem : 300 ml
| Kategória: | AKCIE |
|---|---|
| EAN: | 3660005913735 |
Pokrokový micelárny šampón, ktorý pôsobí ako účinný detoxikačný štít pre vaše vlasy a pokožku hlavy. Hlavným benefitom tohto produktu pre zdravie je jeho schopnosť neutralizovať a eliminovať až 94 % mikroskopických nečistôt, smogových častíc, nánosov stylingu a usadenín z tvrdej vody, ktoré denne upchávajú vlasové folikuly. Vďaka šetrnej micelárnej báze čistí vlasové vlákna s maximálnou jemnosťou, bez toho, aby narúšal prirodzenú hydro-lipidovú vrstvu pokožky alebo spôsoboval jej vysušovanie.
Kľúčovou zložkou tohto šampónu sú fytosteroly z rastliny Moringa (známej ako "zázračný strom"), ktoré majú silné antioxidačné a prečiisťujúce vlastnosti. Moringa bráni ukladaniu toxínov a prachových častíc na povrchu vlasu, čím predlžuje pocit čerstvosti. Produkt je mimoriadne dobrý pre zvädnuté, rýchlo sa mastiace a matné vlasy bez života, ktorým okamžite navracia stratenú ľahkosť, nadýchaný objem od korienkov a prirodzený, zdravý lesk. Receptúra obsahuje viac ako 98 % zložiek prírodného pôvodu, je úplne bez silikónov, parabénov a farbív, a jej biologicky odbúrateľné zloženie rešpektuje zdravie vašej hrivy aj životné prostredie.
Používajte podľa potreby, ideálne 2- až 3-krát týždenne (v prípade silne znečisteného mestského prostredia je vhodný aj na každodenné umývanie). Vďaka ľahkej, no vysoko účinnej koncentrácii stačí na jedno umytie krátkych až stredne dlhých vlasov množstvo o veľkosti lieskového orecha (približne 5 až 8 ml).
INCI:
Aqua/Water/Eau, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Cassia Hydroxypropyltrimonium Chloride, Inulin, Salicylic Acid, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Maltodextrin, Fructooligosaccharides, Inositol, Potassium Sorbate, Limonene.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
