Piperin 120 kapsúl

   

Krátky popis: Zvyšuje vstrebávanie živín až 2000-násobne. Urýchľuje prenos látkovej výmeny, zlepšuje trávenie a zastavuje rast nových tukových buniek.

Balenie: 120 kapsúl po 10mg extraktu z piperinu (BioPerine®)

Odporúčané užívanie: 1 kapsula 1x denne po jedle.  Neodporúčame prekročiť dennú dávku.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladom (>5 ks)
Značka: Nakupuj Zdravo
€12,99
Kategória: SHOP
Efektívny prostriedok na chudnutie Piperin NZ zvyšuje vstrebávanie niektorých živín až 2 000x. Ponúkame v najvyššej možnej, až 95 % koncentrácii.:

Piperin

je štipľavá zložka čierneho korenia (Piper nigrum), ktorá sa nachádza v plodoch rastlinnej čeľade pieprovitých (Piperaceae). Používa sa najmä v ajurvédskej medicíne ako podporný a posilňujúci prostriedok.

Piperin zvyšuje vstrebávanie niektorých živín až o 2000x a má schopnosť zvyšovať biologické využitie mnohých látok rôznymi spôsobmi:

  • zlepšuje prenos a vstrebávanie aminokyselín a látok (kurkumín, beta-karotén, koenzým Q-10, vitamín B6, organický viazaný selén) cez črevnú sliznicu
  • znižuje enzymatickú aktivitu črevnej sliznice (umožňuje prienik viacerých látok v zachovanej, aktívnej forme)
  • zabraňuje rozkladu viacerých látok prebiehajúcich vo vnútri buniek a tým predlžuje ich životnosť

Piperin, ktorý vám ponúkame je patentovaný extrakt z čierneho korenia Bio Perine® v najvyššej možnej koncentrácií - 95% - s prirodzenými konzervačnými látkami.

Pravidelné užívanie tohto prírodného alkaloidu urýchľuje prenos látkovej výmeny, podporuje a zlepšuje vstrebávanie živín a tým:

  • podporuje produkciu žlče, zlepšuje trávenie a zastavuje rast nových tukových buniek
  • Piperin mení kurkumín na vysoko účinný liek (20x násobne zvýšenie biologickej účinnosti kurkumínu) - prírodného bojovníka proti zápalom a infekciám
  • zvyšuje účinok silendafilu (účinná látka viagry) približne 2,5x – v praxi to znamená 2-násobné zvýšenie účinku alebo možné zníženie dávky na polovicu pri zachovaní rovnakého účinku
  • Piperin je prírodné digestívum - povzbudzuje činnosť tráviacich enzýmov pankreasu, posilňuje tráviacu kapacitu a významne skracuje čas trávenia prijatej potravy
  • Piperin v kombinácií s kurkumínom zvyšuje koncentráciu beta-endorfínov a seratonínu v mozgu a pôsobí ako prírodné antidepresívum a celkovo zlepšuje funkčnosť mozgu
  • Piperin poskytuje zvýšenie antioxidačnej ochrany (k zníženiu škodlivej peroxidácie lipidov, má vplyv na bunkový metabolizmus sírnych zlúčenín)

Piperin sa rýchlo a dobre vstrebáva, účinok zosilňujúci vstrebávanie nastáva po 15 min. a trvá približne 1 – 2 hodiny.

Zloženie: patentovaný extrakt z čierneho korenia Bio Perine ®, kukuričný škrob, oxid kremičitý a  želatína, horečnaté soli mastných kyselín (obal kapsuly) 

Balenie: 120 kapsúl po 10mg extraktu z piperinu (BioPerine®)

Odporúčané užívanie: 1 kapsula 1x denne po jedle.  Neodporúčame prekročiť dennú dávku.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.  

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: