Echinacea

     

 

Krátky popis: Echinacea sa používa na liečbu prechladnutia, chrípky a iných infekcií dýchacích ciest. Odporúča sa aj pri bolestiach hrdla, infekciách dutín, oparoch, akné a iných kožných problémoch.

Balenie: 100 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula trikrát denne s jedlom a vodou (500 mg Echinacea purpurová). Užívanie obmedzte na osem po sebe nasledujúcich týždňov.

Skladom (>5 ks)
Značka: Swanson
€7,99
Kategória: SHOP
Ashwagandha je liečivá rastlina, ktorá má výrazné antibakteriálne, protiplesňové a protizápalové účinky. Podporuje fyzickú, ale aj duševnú výdrž a zmierňuje únavu. Vegánske kapsule s obsahom 250mg certifikovaného extraktu (KSM-66®) z koreňa Ashwagandhy (W:

Echinacea

Echinacea purpurová (Echinacea purpurea), známa aj pod názvom fialová ihličnatá alebo ružová ihličnatá, je rastlina z čeľade hviezdicovitých. Pochádza zo Severnej Ameriky a v minulosti ju indiáni používali ako liečivú rastlinu. Dnes je obľúbená pre svoje pozitívne účinky na imunitný systém. Má výrazné kvety fialovej alebo ružovej farby. Rastlina môže dorásť do výšky až 1,5 metra a jej koreňový systém môže siahať až do hĺbky 60 cm. Používa sa na liečbu prechladnutia, chrípky a iných infekcií dýchacích ciest. Odporúča sa aj pri bolestiach hrdla, infekciách dutín, oparoch, akné a iných kožných problémoch. Echinacea sa často užíva vo forme čaju, tinktúry, kapsúl alebo tabliet.

Echinacea purpurová:

  • posilňuje imunitný systém: Používa na posilnenie imunitného systému a prevenciu infekcií.
  • protizápalové účinky
  • antibakteriálne a antivírusové účinky
  • podpora hojenia rán: Môže tiež pomôcť podporiť hojenie rán, zlepšiť priebeh infekcie a znížiť riziko vzniku jaziev. Je to najmä vďaka protizápalovým vlastnostiam rastliny.
  • Antioxidanty: Obsahuje aj antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť telo pred voľnými radikálmi.
  • Liečba infekcií dýchacích ciest: Tradične sa používa na liečbu infekcií dýchacích ciest, ako je prechladnutie, bolesť hrdla a kašeľ.

Zloženie: Echinacea purpurea (Echinacea purpurová) (nadzemné časti),  želatína, ryžová múka, stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza (rastlinná vláknina)

Balenie: 100 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula trikrát denne s jedlom a vodou (500 mg Echinacea purpurová). Užívanie obmedzte na osem po sebe nasledujúcich týždňov.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí. Ľudia s autoimunitnými ochoreniami by sa mali pred užívaním Echinacey poradiť so svojím lekárom.

Krajina pôvodu: USA

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: